sette

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Üyelik Sözleşmesi

Bu web sitesine erişmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu web sitesine, siteye veya sitedeki bilgi ve diğer verilere, programlara vb. Sette.com.tr, ürünün kullanımından dolayı sözleşmeye aykırılık, haksız fiil veya diğer sebeplerden doğabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. sette.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez.

sette.com.tr, bu site ve uzantısında mevcut olan her türlü hizmet, ürün, site kullanım koşulları ve sitede sunulan bilgileri değiştirme, siteyi yeniden düzenleme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar. . Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Sitenin kullanılması veya siteye giriş yapılması ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar, bağlantılı diğer web sayfaları için de geçerlidir.

sette.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinmesi, kaybolması, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz giriş, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesi sette.com.tr’nin kontrolünde olmayan başka web sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. sette.com.tr bu sitelerin içeriğinden veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

sette.com.tr’nin bu web sitesinin genel görünümü ve tasarımı, tüm bilgiler, resimler, Sette markası ve diğer markalar, alan adı, logo, ikon, sette.com’un açıklayıcı, yazılı, elektronik, grafik veya makine tarafından okunabilir şeklidir. tr, teknik veriler, bilgisayar yazılımı, uygulanan satış sistemi, iş yöntemi ve iş modeli de dahil olmak üzere tüm materyallerin (“Materyaller”) ve ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. ; Önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve kod ve yazılım dahil dağıtılamaz. Sitenin tamamı veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine, eylemler hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir. sette.com.tr’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

sette.com.tr bu yasal uyarı sayfasının içeriğini dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve kullanıcılarına siteye her girişlerinde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

© 2022 SETTE - Tüm Hakları Saklıdır.